Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: The name %name is already taken.
ar: الاسم %name مستخدم بالفعل.

en: User Role
ar: دور المستخدم
