Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: The name %name is already taken.
be: На жаль, імя карыстальніка %name ужо занятае.
