Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: View
da: Vis

en: Example
da: Eksempel

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: The name %name is already taken.
da: Navnet %name er allerede taget.

en: You must enter a name.
da: Du skal indtaste et navn.

en: User Role
da: Brugerrolle
