Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: View
gl: Ver

en: Example
gl: Exemplo

en: The name %name is already taken.
gl: O nome %name xa está asignado.

en: You must enter a name.
gl: Debe ingresar un nome.
