Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: View
hr: Pregled

en: The name %name is already taken.
hr: Korisničko ime %name je zauzeto.
