Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: view
id: tampilan

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: View
id: Lihat

en: Example
id: Contoh

en: The name %name is already taken.
id: Nama %name sudah digunakan.

en: User Role
id: Peran Pengguna
