Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Example
jv: Contoné

en: The name %name is already taken.
jv: Jeneng %name uwis ana sing nganggo.
