Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
