Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: User Role
ps: غړي نده (رول)
