Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: view
pt: ver

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: edit
pt: editar

en: View
pt: Ver

en: Example
pt: Exemplo

en: The name %name is already taken.
pt: O nome %name já está em uso.

en: You must enter a name.
pt: Você precisa informar um nome.

en: User Role
pt: Papel do usuário
