Ubercart Price List (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: View
vi: Xem

en: Example
vi: Ví dụ

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: The name %name is already taken.
vi: Tên người dùng %name đã được sử dụng.
