Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: The name %name is already taken.
bo: %name་ཟེར་བ་སྤྱད་ཟིན།
