Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: View
ca: Mostra

en: Example
ca: Exemple

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: The name %name is already taken.
ca: El nom %name ja està en ús.

en: User Role
ca: Rol d'usuari
