Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Example
el: Παράδειγμα

en: The name %name is already taken.
el: Το όνομα %name είναι ήδη κατειλημμένο.
