Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: edit
eo: redakti

en: View
eo: Vidu

en: The name %name is already taken.
eo: La nomo %name jam estas okupita.
