Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: View
eu: Bista

en: Example
eu: Adibide

en: The name %name is already taken.
eu: %name izena hartuta dago.
