Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Example
fi: Esimerkki

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The name %name is already taken.
fi: Nimi %name on jo käytössä.

en: You must enter a name.
fi: Nimi on täytettävä.

en: User Role
fi: Käyttäjärooli
