Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: The name %name is already taken.
he: הכינוי %name כבר תפוס.

en: User Role
he: תפקיד
