Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: The name %name is already taken.
hy: %name անունը արդեն վերցված է։
