Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Example
ja: 例

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: The name %name is already taken.
ja: ユーザー名 %name はすでに登録されています。

en: User Role
ja: ユーザーの役割
