Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: The name %name is already taken.
kn: %name ಹೆಸರು ಆಗಲೇ ತೆಗೆದುಕೊಳ್ಳಲಾಗಿದೆ.
