Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Example
my: ဥပမာ
