Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The name %name is already taken.
nl: De naam %name is reeds in gebruik.

en: You must enter a name.
nl: Voer een naam in.

en: User Role
nl: Gebruikersrol
