Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: The name %name is already taken.
sq: Emri %name është përdorur njëherë.
