Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: The name %name is already taken.
th: มีคนใช้ชื่อ %name ไปแล้ว
