Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Example
tr: Örnek

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: The name %name is already taken.
tr: %name adı zaten kullanılıyor.

en: User Role
tr: Kullanıcı Rolü
