Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: View
ug: كۆرۈنۈش
