Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: edit
ast: editar

en: View
ast: Vista
