Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: The name %name is already taken.
bg: Името %name е вече заето.
