Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন
