Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: view
es: vista

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: edit
es: editar

en: View
es: Ver

en: Example
es: Ejemplo

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: The name %name is already taken.
es: El nombre %name ya se encuentra en uso.

en: You must enter a name.
es: Debe ingresar un nombre.

en: User Role
es: Rol de usuario
