Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: The name %name is already taken.
fa: نام %name قبلا ثبت شده است.
