Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: view
fr: voir

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: edit
fr: modifier

en: View
fr: Voir

en: Example
fr: Exemple

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: The name %name is already taken.
fr: Le nom %name est déjà pris.

en: You must enter a name.
fr: Vous devez saisir un nom.

en: User Role
fr: Rôle utilisateur
