Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: View
is: Skoða

en: The name %name is already taken.
is: Nafnið %name er þegar frátekið.
