Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: view
it: mostra

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: edit
it: modifica

en: View
it: Visualizza

en: Example
it: Esempio

en: The name %name is already taken.
it: Il nome %name è già usato.

en: User Role
it: Ruolo utente
