Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету

en: View
kk: Қарау

en: The name %name is already taken.
kk: %name аты таңдалып қойған.
