Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: The name %name is already taken.
km: ឈ្មោះ %name ត្រូវ​បាន​គេ​យក​រួច​ហើយ ។
