Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.
