Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: View
lv: Skatīt

en: Example
lv: Piemērs

en: The name %name is already taken.
lv: Norādītais vārds %name jau ir aizņemts.

en: You must enter a name.
lv: Nepieciešams ievadīt vārdu.

en: User Role
lv: Lietotāju loma
