Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: View
nn: Sjå på

en: The name %name is already taken.
nn: Namnet %name er allereie i bruk.
