Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: edit
oc: modificar

en: View
oc: Veire

en: Example
oc: Exemple

en: The name %name is already taken.
oc: Lo nom %name es ja pres.
