Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: View
pl: Widok

en: Example
pl: Przykład

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: The name %name is already taken.
pl: Nazwa użytkownika %name jest już zajęta.

en: You must enter a name.
pl: Musisz podać imię.

en: User Role
pl: Rola użytkownika
