Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: View
ro: Afişează

en: Example
ro: Exemplu

en: The name %name is already taken.
ro: Numele %name este folosit deja.

en: User Role
ro: Rol Utilizator
