Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: View
ru: Просмотр

en: Example
ru: Пример

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: The name %name is already taken.
ru: Имя %name уже используется.

en: You must enter a name.
ru: Вы должны ввести имя.

en: User Role
ru: Пользовательская роль
