Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: View
sr: Преглед
