Ubercart Price List (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Example
uk: Приклад

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: The name %name is already taken.
uk: Ім'я %name вже зайняте.

en: You must enter a name.
uk: Ви повинні ввести ім'я.

en: User Role
uk: Роль користувача
