Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: View
az: Görünüş

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu
