Ubercart Price List (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება
