Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Import
af: Voer in

en: Unknown
af: Onbekend

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Product
af: Produk

en: Orders
af: Bestellings

en: Revoked
af: Herroep

en: Product keys
af: Produk sleutels
