Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Import
br: Enporzh

en: Sequence
br: Lajad
